O batůžku


Piknikové batůžky ESKERO pro Vás vyrábíme v šesti barevných provedeních. Na jejich zhotovení používáme pouze kvalitní materiály od českých dodavatelů. Našim cílem je vytvořit stylový produkt, který ocení zákazníci napříč všemi věkovými kategoriemi. Pro dvojice máme v nabídce batůžek s vybavením pro 2 osoby, pro rodiny a party kamarádů nabízíme batoh větší s vybavením pro 4 osoby.

Batoh s vybavením pro 2 osoby má rozměry 30 x 40 x 18 cm. Uvnitř je kapsa na suchý zip z termoizolačního materiálu o objemu 9 litrů. Batoh s vybavením pro 4 osoby má rozměry 30 x 40 x 21 cm a jeho termoizolační kapsa má objem 10 litrů.

Jídlo na 3 chody, víno a dezert. To vše se Vám do termoizolační kapsy vejde a v batohu zbude místo na ovoce, sušenky a další pochoutky.

Cena batohu s vybavením je 1649 Kč. Pokud zakoupíte batoh rovnou s dekou, získáváte slevu na deku a výsledná cena je 2099 Kč.

 

Časté dotazy:


Udrží batoh teplotu, pokud do něj vložím teplé jídlo nebo naopak např. vychlazené víno?
Ano, batoh je vybaven kapsou z termoizolačního materiálu, který udrží Vaše jídlo teplé nebo naopak vychlazený nápoj studený.

Co všechno je součástí balení?
Součástí základního balení je piknikový batůžek ESKERO, 2 plastové sklenice, 2 plastové talíře, 2 kompletní sady příborů (2 vidličky, 2 nože, 2 lžíce a 2 čajové lžičky), otvírák, 2 papírové ubrousky a prostírka ESKERO v barvě batohu.
Zvlášť si můžete přikoupit deku ESKERO v šedé barvě s lemem v barvě batohu.

Mohu si přiobjednat náhradní nádobí, případně prostírku?
Ano, pokud chcete například vybavení pro 3 osoby, stačí si jej pro další osobu vybrat v kategorii Ostatní vybavení. Zde je možné přikoupit celou sadu nádobí nebo jednotlivé nádobí samostatně.

Co se špinavým nádobím po pikniku?
Špinavé nádobí lze jednoduše utřít přibalenými nebo Vašimi ubrousky a znovu vložit do batohu. Pokud dojde k zašpinění vnitřní látky, stačí nečistoty setřít navlhčeným hadříkem.

Mohu batoh ESKERO používat i když nejdu na piknik?
Samozřejmě, batoh má obsah 20 litrů včetně vnitřní kapsy o rozměrech 30 x 40 x 9 cm, kam se pohodlně vleze složka s dokumenty o velikosti A4 nebo notebook o velikosti 15". Dále je vybaven přední kapsou na drobnosti a boční kapsou na lahev.

Je batoh nepromokavý?
Ano, batůžek je vyroben z nepromokavé látky.