Publikováno

Náš příběh 3: Korálek ke korálku

Dominantou našeho piknikového batohu je logo vyvedené v barvě batohu. Když jsme vyráběli batůžky, přemýšleli jsme, jak na nich ztvárnit název značky a Šárka si vzpomněla na krabici s korálky a stavem na jejich navlékání, která od jejího dospívání odpočívala v pokoji u rodičů. Vyrobila tak první korálkové logo Eskero a už nebylo potřeba dál zvažovat další možnosti. Bylo originální a přesně takové, jaké jsme ho chtěli mít, protože celé období, během kterého piknikový batoh vznikal, by se dalo popsat tak, že jsme navlékali jednu část k druhé, pevně je spojovali, a tvořili z nich dokonalý celek.

Domluvili jsme se s Lexovou sestřenicí, která pak vyrobila nášivky na ostatní batohy v dalších barvách. Jedná se o stoprocentně ruční práci a tak na batůžku (a to nejen v nášivce) najdete kus nás a našich rodinných vztahů.

Jako k sobě patří korálky na nášivce, tak patří k piknikovému batohu také pikniková deka. Tu jsme vytvořili tak, aby ladila s batohem – zvrchu šedivý měkkoučký fleece olemovaný barvou batohu a zespodu nepromokavý a jednoduše omyvatelný polyester.

Ušitím deky jsme vytvořili komplet, který obsahuje úplně všechno, co správný piknikový batoh má mít, z českých zdrojů a materiálů. Je v něm duch a srdce naší rodiny a proto doufáme, že i vám, vašim rodinám a přátelům přinese mnoho zážitků a radosti.